خانه / اجرای میدانی / دانلود اجرای میدانی ۲۲ بهمن؛ مرگ بر آمریکا
رهپویان احلی من العسل
رهپویان احلی من العسل

دانلود اجرای میدانی ۲۲ بهمن؛ مرگ بر آمریکا

اجرای میدانی آهنگ ضد استکباری مرگ بر آمریکا

۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۳

شهرستان بشرویه

رهپویان احلی من العسل

دریافت کیفیت بالا:
دریافت ۹۹.۶ مگابایت

مشاهده آنلاین کلیپ در کانال رسمی گروه در شبکه آپارات

با تشکر فراوان از تمام دوستان عزیزی که در اجرای میدانی ما رو کمک کردند. به ویژه دوستان عزیز آقایان محمد قاسمیان، قاسم سلطان زاده، حسن حدادیان، تقی بخشی زاده، رضا فیروزی، مجتبی آقایی، مهدی رجبی، سیدمرتضی شمشادی، رضا نوروزیان، سیدمهدی میرزایی، محمدجواد ناظری و تشکر فراوان از پایگاه حضرت ولیعصر (عج) و هیئت محبان حضرت علی اصغر و بسیج دانش آموزی و خصوصا هیئت محبین حضرت قاسم ابن الحسن (قاسمیه) که نهایت همکاری را در خصوص سیستم صوت و نورپردازی داشتند. همچنین از ادارات و نهادهایی که همکاری داشتند و نیز تمامی عزیزانی که ما را یاری کردند کمال تشکر را داریم.

پ.ن: از تمامی دوستان خواهشمند است آثار گروه را فقط از طریق سایت رسمی گروه و با کیفیت مطلوب دریافت نمایند. آثار و کلیپ های منتشر شده در دیگر سایت ها قبل از انتشار در سایت رسمی گروه فاقد اعتبار بوده و عدم رضایت گروه را بدنبال دارد.

۴ دیدگاه

  1. شعار امروز مسئولین بشرویه وحدت وآرامش به هر قیمتی حتی عقب گرد کردن بشرویه. سفره ننداخته یک عیب داره سفره انداخته هزار عیب.الان مردم فقط یک عیب رومیگن اون هم اینکه چرا کارنمیکنند جوابش هم آماده است اعتبار نیست والسلام.ولی اگر زحمت بکشن اعتبار جدب کنند از هر طرحی میتوان ایراد گرفت . زنده باد بخش بشرویه(چون به زودی با این روند کاری مسئولین به بخش تنزل خواهیم کرد.)

  2. سلام
    با (بشرویه،نوروز۹۴) بروزیم.

  3. گروه خوبی دارید. ادامه بدید

دیدگاهتان را بنویسید